SWITCH PUSH BUTTON ON-OFF RED ROUND CAP - L-KLS7-PBS-006B-R
28,19₺
Vergiler Hariç: 23,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-PBS-006B-R
- SKU: L-KLS7-PBS-006B-R
Ürün Detayları
| Kategori | Push-Button Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-PBS-006 |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 3 A |
| Akım Değeri (DC) | N/A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Fonksiyon | On-Off |
| Çalıştırma Kuvveti | N/A |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Aktüatör/Kapak Rengi | Red |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | No Marking |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Aydınlatma Voltajı | None |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Panel Kesim Ölçüsü | 12 mm - Round |
| Özellikler | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |