SWITCH PUSH BUTTON ON-OFF M16 WITH LED - L-KLS7-LPB-M16-02D-L
263,65₺
Vergiler Hariç: 219,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-LPB-M16-02D-L
- SKU: L-KLS7-LPB-M16-02D-L
Ürün Detayları
| Kategori | Push-Button Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | N/A |
| Akım Değeri (AC) | N/A |
| Akım Değeri (DC) | 2 A |
| Voltaj Değeri (AC) | N/A |
| Voltaj Değeri (DC) | 36 V |
| Fonksiyon | Off-Mom |
| Çalıştırma Kuvveti | N/A |
| Aktüatör Tipi | Round/Embedded |
| Aktüatör/Kapak Rengi | Silver |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | No Marking |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | LED/Blue |
| Aydınlatma Voltajı | 2.8 V AC/DC |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Panel Kesim Ölçüsü | 16 mm - Round |
| Özellikler | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |