SWITCH PUSH BUTTON OFF-(ON) RED ROUND M16 TYPE - L-KLS7-LPB-M16-02D-R
256,50₺
Vergiler Hariç: 213,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-LPB-M16-02D-R
- SKU: L-KLS7-LPB-M16-02D-R
Ürün Detayları
| Kategori | Push-Button Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | N/A |
| Akım Değeri (AC) | 3 A |
| Akım Değeri (DC) | N/A |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Fonksiyon | Off-Mom |
| Çalıştırma Kuvveti | 300-500 gF |
| Aktüatör Tipi | Round/Embedded |
| Aktüatör/Kapak Rengi | Silver |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | No Marking |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | LED/Red |
| Aydınlatma Voltajı | 1.8 V AC/DC |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Panel Kesim Ölçüsü | 16 mm - Round |
| Özellikler | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +55 °C |