SWITCH PUSH BUTTON 5A 125VAC OFF-ON
467,86₺
Vergiler Hariç: 389,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-PBS-M22-03
- SKU: L-KLS7-PBS-M22-03
Ürün Detayları
| Kategori | Push-Button Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 5 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Fonksiyon | On-Off |
| Çalıştırma Kuvveti | 400-700 gF |
| Aktüatör Tipi | Round/Embedded |
| Aktüatör/Kapak Rengi | N/A |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | N/A |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Aydınlatma Voltajı | N/A |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Panel Kesim Ölçüsü | 22 mm - Round |
| Özellikler | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +55 °C |