SWITCH DIP 2 WAY BLACK SMT V/T - 418121270802
119,94₺
Vergiler Hariç: 99,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 418121270802
- SKU: 418121270802
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WS-DISV |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | N/A |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.