CAP.EL.33uF 50V 5x11 2.5MM 105C 5000H - HGN050M330D11PE99P25L
1,59₺
Vergiler Hariç: 1,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HGN050M330D11PE99P25L
- SKU: HGN050M330D11PE99P25L
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SUSCON |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | HGN |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 33 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 185 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | 1.5 Ohms @ 100 kHz |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.33uF 50V 5x11 2.5MM 105C 5000H - HGN050M330D11PE99P25L
, HGN050M330D11PE99P25L
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.