FAN 60x60x25MM 12V 0.07A 0.80W 3100RPM SB WIRE - KD1206PTS3. H
168,49₺
Vergiler Hariç: 140,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KD1206PTS3. H
- SKU: KD1206PTS3. H
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SUNON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 60x60x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.07 A |
| Nominal Güç | 0.8 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3100 RPM |
| Hava Akışı | 16 CFM |
| Ses Seviyesi | 25 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |