TVS DIODE 3V SOD882 - ESDALC6V1-1M2
2,52₺
Vergiler Hariç: 2,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ESDALC6V1-1M2
- SKU: ESDALC6V1-1M2
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD882 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 3 V |
| Ters Akım | 1 mA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 6 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 50 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |