TRIAC SENS GATE 800V 2A DPAK - ACST210-8BTR
20,45₺
Vergiler Hariç: 17,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ACST210-8BTR
- SKU: ACST210-8BTR
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Özellikler | Logic - Sensitive Gate |
| İletim Akımı (ITrms) | 2 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 110 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 10 mA |
| Kesim Voltajı | 800 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.1 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |