TRIAC DIS.8A 600V NON ISOLATED TO263 (D2PAK) SMT - T835-600G-TR
19,38₺
Vergiler Hariç: 16,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: T835-600G-TR
- SKU: T835-600G-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Özellikler | Snubberless |
| İletim Akımı (ITrms) | 8 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 110 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 35 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |