TRIAC DIS.6A 600V ISOLATED TO220AB THT - BTA06-600CWRG
42,50₺
Vergiler Hariç: 35,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BTA06-600CWRG
- SKU: BTA06-600CWRG
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Özellikler | Standard |
| İletim Akımı (ITrms) | 6 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 105 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 35 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |