TRIAC DIS.4A 600V NON ISOLATED TO202 THT - Z0405MF1AA2
17,38₺
Vergiler Hariç: 14,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: Z0405MF1AA2
- SKU: Z0405MF1AA2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO202 |
| Özellikler | Sensitivity |
| İletim Akımı (ITrms) | 4 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 5 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |