TRIAC DIS.25A 800V NON ISOLATED TO220 THT - BTB24-800BWRG
38,75₺
Vergiler Hariç: 32,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BTB24-800BWRG
- SKU: BTB24-800BWRG
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Özellikler | Snubberless |
| İletim Akımı (ITrms) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 75 mA |
| Kesim Voltajı | 800 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |