TRIAC DIS.25A 800V ISOLATED TO220 THT - BTA24-800CWRG
83,78₺
Vergiler Hariç: 69,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BTA24-800CWRG
- SKU: BTA24-800CWRG
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Özellikler | Snubberless |
| İletim Akımı (ITrms) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 75 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 50 mA |
| Kesim Voltajı | 800 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |