IC-084 OP.AMP JFET 4 CIRCUIT DIP14 - TL084IN
18,99₺
Vergiler Hariç: 15,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TL084IN
- SKU: TL084IN
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Amplifikatör Tipi | J-FET Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 3 MHz |
| Besleme Voltajı | 7 to 36 V, ±3.5 to 18 V |
| Besleme Akımı | 1.4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | JFET-Input Operational Amplifiers |