IC-072 OP.AMP.10mV DUAL SO8 ST - TL072CDT
5,46₺
Vergiler Hariç: 4,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TL072CDT
- SKU: TL072CDT
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | J-FET Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 4 MHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Besleme Akımı | 1.4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Low Noise JFET Input |