DIODE TVS 400W 5V DO-214AC
5,83₺
Vergiler Hariç: 4,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMAJ5.0CA-TR
- SKU: SMAJ5.0CA-TR
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5 V |
| Ters Akım | 20 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 43.5 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 400 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |