DIODE STANDARD 400V 3A DO201AD - STTH3R04RL
6,55₺
Vergiler Hariç: 5,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STTH3R04RL
- SKU: STTH3R04RL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 (DO27) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 3 A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 18 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |