DIODE ARRAY SCHOTTKY 8A 150V TO220-3 - STPS16150CT
29,24₺
Vergiler Hariç: 24,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STPS16150CT
- SKU: STPS16150CT
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Voltage Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 8 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 150 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |