DIODE ARRAY SCHOTTKY 2x20A 80V D2PAK - STPS40M80CG-TR
87,81₺
Vergiler Hariç: 73,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STPS40M80CG-TR
- SKU: STPS40M80CG-TR
Urun Detaylari
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 20 A (2x20 A) |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 80 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |