BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2.7-KHZ SMT - MBS9650A05PM-02
64,88₺
Vergiler Hariç: 54,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MBS9650A05PM-02
- SKU: MBS9650A05PM-02
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 4-7 V |
| Frekans | 2.7 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 83 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | MB |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 9.6 mm |
| Genişlik | 9.6 mm |
| Yükseklik | 5 mm |
Etiketler:
BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2.7-KHZ SMT - MBS9650A05PM-02
, MBS9650A05PM-02
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.