TEC1-12706 PELTIER COOLER REFRIGERATOR - PELTIER COOLER
128,80₺
Vergiler Hariç: 107,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PELTIER COOLER
- SKU: PELTIER COOLER
Ürün Detayları
| Kategori | Peltier Modüller |
| Üretici Firma | OZD-ARDUINO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Maksimum Isı Taşıma Kapasitesi (Qmax) | 60-72 W |
| Maksimum Sıcaklık Farkı (ΔTmax) | N/A |
| Akım (Maks) | 4.6 A |
| Voltaj (Maks) | 12 V |
| Bağlantı Stili | Wire Leads |
| Uzunluk | 40 mm |
| Genişlik | 40 mm |
| Yükseklik | 3.75 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.