TEC1-12704 PELTIER COOLER REFRIGERATOR - TEC1-12704
308,20₺
Vergiler Hariç: 256,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TEC1-12704
- SKU: TEC1-12704
Ürün Detayları
| Kategori | Peltier Modüller |
| Üretici Firma | OZD-ARDUINO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Maksimum Isı Taşıma Kapasitesi (Qmax) | N/A |
| Maksimum Sıcaklık Farkı (ΔTmax) | N/A |
| Akım (Maks) | 4 A |
| Voltaj (Maks) | N/A |
| Bağlantı Stili | Wire Leads |
| Uzunluk | 40 mm |
| Genişlik | 40 mm |
| Yükseklik | 4 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.