HEATSINK WITHOUR BUSBAR - LK-WCL1
5.371,26₺
Vergiler Hariç: 4.476,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LK-WCL1
- SKU: LK-WCL1
Ürün Detayları
| Kategori | Su Soğutucuları |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | WCL1 |
| Materyal | Aluminium |
| Uzunluk | 130.2 mm |
| Ağırlık | 0.612 Kg |
| Soğutucu Kalınlığı | 16 mm |
| Busbar Kalınlığı | 6.4 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.