HEATSINK (L=35 mm) - OZDAS0105EL35
51,95₺
Vergiler Hariç: 43,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: OZDAS0105EL35
- SKU: OZDAS0105EL35
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | OZD.AS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | OZDAS0105 |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Horizontal |
| Malzeme Yüzey İşlemi | Black Anodized |
| Bağlantı Yöntemi | Press Fit |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 35 mm |
| Genişlik | 48.2 mm |
| Yükseklik | 19 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.