HEATSINK (L=25 mm) - OZDAS0032EL25
23,81₺
Vergiler Hariç: 19,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: OZDAS0032EL25
- SKU: OZDAS0032EL25
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | OZD.AS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | OZDAS0032 |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Malzeme Yüzey İşlemi | Black Anodized |
| Bağlantı Yöntemi | Press Fit |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 25 mm |
| Genişlik | 15.07 mm |
| Yükseklik | 11.95 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.