ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=34MM G=74.9MM L=176MM - 1181AS176 AL.SOĞUTUCU
307,38₺
Vergiler Hariç: 256,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1181AS176 AL.SOĞUTUCU
- SKU: 1181AS176 AL.SOĞUTUCU
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 1181AS |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Uzunluk | 176 mm |
| Genişlik | 74.9 mm |
| Yükseklik | 34 mm |
Etiketler:
ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=34MM G=74.9MM L=176MM - 1181AS176 AL.SOĞUTUCU
, 1181AS176 AL.SOĞUTUCU
, Soğutucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.