THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE FRX 1850mA 60V - FRX185-60F
16,26₺
Vergiler Hariç: 13,55₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: FRX185-60F
- SKU: FRX185-60F
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | FUZETEC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5.1 mm |
| Direnç (Min) | 80 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 190 m Ohms |
| Akım - Kesme | 3.7 A |
| Tutma Akımı | 1.85 A |
| Akım (Maks) | 40 A |
| Voltaj (Maks) | 60 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 12.6 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 17.8 mm |
| Uzunluk | 22.9 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE FRX 1850mA 60V - FRX185-60F
, FRX185-60F
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.