THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 80mA 100V RADIAL - KRT2500008FBYU
7,06₺
Vergiler Hariç: 5,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KRT2500008FBYU
- SKU: KRT2500008FBYU
Urun Detaylari
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Direnç (Min) | 15 Ohms |
| Direnç (Maks) | 33 Ohms |
| Akım - Kesme | 160 mA |
| Tutma Akımı | 80 mA |
| Akım (Maks) | 3 A |
| Voltaj (Maks) | 100 V (250V Int) |
| Açma/Kapanma Süresi | 2.5 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 5.1 mm |
| Uzunluk | 9.1 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 80mA 100V RADIAL - KRT2500008FBYU
, KRT2500008FBYU
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.