THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 50mA 30V - MF-USMF005-2
3,92₺
Vergiler Hariç: 3,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MF-USMF005-2
- SKU: MF-USMF005-2
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | BOURNS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Direnç (Min) | 2.8 Ohms |
| Direnç (Maks) | 50 Ohms |
| Akım - Kesme | 150 mA |
| Tutma Akımı | 50 mA |
| Akım (Maks) | 10 A |
| Voltaj (Maks) | 30 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 1.5 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 50mA 30V - MF-USMF005-2
, MF-USMF005-2
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.