THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 500mA 72V RADIAL - RXEF050
22,16₺
Vergiler Hariç: 18,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RXEF050
- SKU: RXEF050
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5.8 mm |
| Direnç (Min) | 500 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 770 m Ohms |
| Akım - Kesme | 1 A |
| Tutma Akımı | 500 mA |
| Akım (Maks) | 40 A |
| Voltaj (Maks) | 72 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 4 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 13.7 mm |
| Uzunluk | 7.9 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 500mA 72V RADIAL - RXEF050
, RXEF050
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.