THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 400mA 60V RADIAL - KRG0600040SBY
8,95₺
Vergiler Hariç: 7,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KRG0600040SBY
- SKU: KRG0600040SBY
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Direnç (Min) | 550 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 1.29 Ohms |
| Akım - Kesme | 800 mA |
| Tutma Akımı | 400 mA |
| Akım (Maks) | 40 A |
| Voltaj (Maks) | 60 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 3.8 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 7.6 mm |
| Uzunluk | 13.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 400mA 60V RADIAL - KRG0600040SBY
, KRG0600040SBY
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.