THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 400mA 100V RADIAL - KRT6000040FBY
9,56₺
Vergiler Hariç: 7,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KRT6000040FBY
- SKU: KRT6000040FBY
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Direnç (Min) | 950 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 1.9 Ohms |
| Akım - Kesme | 1 A |
| Tutma Akımı | 400 mA |
| Akım (Maks) | 3 A |
| Voltaj (Maks) | 100 V (600V Int) |
| Açma/Kapanma Süresi | 7.5 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 14.8 mm |
| Uzunluk | 13.1 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 400mA 100V RADIAL - KRT6000040FBY
, KRT6000040FBY
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.