THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 2016 300mA 60V SMT - 2016L030DR
36,30₺
Vergiler Hariç: 30,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2016L030DR
- SKU: 2016L030DR
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 2016 (5041 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Direnç (Min) | 500 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 2.3 Ohms |
| Akım - Kesme | 600 mA |
| Tutma Akımı | 300 mA |
| Akım (Maks) | 20 A |
| Voltaj (Maks) | 60 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 3 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5.45 mm |
| Genişlik | 4.45 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 2016 300mA 60V SMT - 2016L030DR
, 2016L030DR
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.