THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 1812 750mA 33V SMT - KMC5S075RY33
4,51₺
Vergiler Hariç: 3,76₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: KMC5S075RY33
- SKU: KMC5S075RY33
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Direnç (Min) | 110 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 400 m Ohms |
| Akım - Kesme | 1.5 A |
| Tutma Akımı | 750 mA |
| Akım (Maks) | 20 A |
| Voltaj (Maks) | 33 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 200 ms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 1812 750mA 33V SMT - KMC5S075RY33
, KMC5S075RY33
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.