SİGORTA 7.5A 32VDC BEJ UFAK BOY - L-KLS5-269-008-A
3,88₺
Vergiler Hariç: 3,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS5-269-008-A
- SKU: L-KLS5-269-008-A
Ürün Detayları
| Kategori | Otomotiv Sigortalar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS5-269 |
| Sigorta Tipi | Blade |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | Mini |
| Renk | Tan |
| Akım Değeri | 7.5 A |
| Voltaj | 32 V |
| Tepki Süresi | Normal |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 3.81 mm |
| Uzunluk | 10.9 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |