FERRIT POTS ( KELEBEK, HAVA ARALIKLI DELIKLI ) - FER-RM6
4,27₺
Vergiler Hariç: 3,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FER-RM6
- SKU: FER-RM6
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | SIEMENS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çekirdek Tipi | RM Cores |
| Materyal | N/A |
| İndüktans Faktörü (AL) | N/A |
| Hava Boşluğu | 0.85 mm |
| Uzunluk | 17.6 mm |
| Genişlik | 8.1 mm |
| Yükseklik | 6.2 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |