FERRIT E (HAVA ARALIKSIZ) - FER-E35X14X10
3,97₺
Vergiler Hariç: 3,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FER-E35X14X10
- SKU: FER-E35X14X10
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | SIEMENS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çekirdek Tipi | EE Cores |
| Materyal | N/A |
| İndüktans Faktörü (AL) | N/A |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 35 mm |
| Genişlik | 9.5 mm |
| Yükseklik | 14.3 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |