DIODE VHF Single 20mA 35V SMT SOD123 - BB515-E7904
3,35₺
Vergiler Hariç: 2,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BB515-E7904
- SKU: BB515-E7904
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | SIEMENS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | VHF |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 20 mA |
| Voltaj (VRRM) | 35 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |