BUZZER PIEZO 1.5V 22MM TH - PKM22EPPH4002-B0
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: PKM22EPPH4002-B0
  • SKU: PKM22EPPH4002-B0
Ürün Detayları
KategoriBuzzerlar
Üretici FirmaMURATA
Paket TipiBULK
Ürün DurumuEND OF LIFE
RoHS DurumuRoHS Belgeli
TeknolojiPiezo
Sürücü DevresiWithout Circuit
EmpedansNone
Giriş TipiZero-Peak
Voltaj Değeri1.5 V
Voltaj Aralığı30 V
Frekans4 kHz
Ses Basınç Seviyesi75 dB @ 10cm
Besleme AkımıN/A
Montaj TipiTHT
Pin Aralığı10 mm
SerilerPK
Çap22 mm
UzunlukN/A
GenişlikN/A
Yükseklik7 mm