SENSOR ROTARY ENCODER INCREMENTAL 24 QUADRATURE - PEC12R-4215F-S0024
172,19₺
Vergiler Hariç: 143,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PEC12R-4215F-S0024
- SKU: PEC12R-4215F-S0024
Ürün Detayları
| Kategori | Enkoderler |
| Üretici Firma | BOURNS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Enkoder Çeşidi | Incremental |
| Montaj Tipi | THT |
| Çalışma Voltajı | 5 V |
| Çözünürlük | 24 PPR |
| Kademe Sayısı | 24 |
| Çalışma Yönü | Vertical |
| Siviçli | Yes |
| Çıkış Tipi | 2 Bit. Quadrature |
| Şaft Tipi | Flatted |
| Şaft Çapı | 6 mm |
| Şaft Uzunluğu | 15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |