DC CONTACTOR 500A-1500VDC ECO MODUL - C303-500-G0P-24I-V1
7.046,81₺
Vergiler Hariç: 5.872,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C303-500-G0P-24I-V1
- SKU: C303-500-G0P-24I-V1
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrikli Araç (EV) Şarj Kontaktörleri |
| Üretici Firma | SCHALTBAU |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C303 |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Bobin Voltajı | 12-24 VDC |
| Anahtarlama Voltajı | 1500 V |
| Termal Sınır Akımı | 500 A |
| Anma Yalıtım Gerilimi | 1500V@PD2 |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminal, Wire Leads |
| Kontak Malzemesi | Copper (Cu), Silver (Ag) Plated |
| Bobin Tipi | Precharge |
| Özellikler | Auxiliary Contacts |
| Mekanik Ömür | 200.000 Operations |
| Sertifikasyon | CE, cURus, UKCA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC CONTACTOR 500A-1500VDC ECO MODUL - C303-500-G0P-24I-V1
, C303-500-G0P-24I-V1
, Elektrikli Araç (EV) Şarj & Mobilite Sistemleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.