4 KONTAK RÖLE 5A 220VAC LEDLİ - ASN411Y2
267,37₺
Vergiler Hariç: 222,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ASN411Y2
- SKU: ASN411Y2
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | SAVIOR OTM. |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ASN+ |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 14 Pin |
| Kontak Formu | 4PDT (4 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 220/240 VAC |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 18.8 k Ohms |
| Bobin Gücü | 900 mW |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 21.3 mm |
| Yükseklik | 35.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | CE, cURus, TUV |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.