SPEAKER 8R 0.5W 82DB 36X5MM - ESP36-2A-60J-R-150
67,61₺
Vergiler Hariç: 56,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ESP36-2A-60J-R-150
- SKU: ESP36-2A-60J-R-150
Ürün Detayları
| Kategori | Hoparlörler |
| Üretici Firma | SANCO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Montaj Tipi | Free |
| Empedans | 8 Ohms |
| Frekans | 100 Hz-3 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 82 dB |
| Nominal Güç | 500 mW |
| Maksimum Güç | 1 W |
| Seriler | ESP |
| Çap | 30 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.