BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 3V 4-KHZ SMT - SPT-1230B-03040
41,53₺
Vergiler Hariç: 34,61₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: SPT-1230B-03040
- SKU: SPT-1230B-03040
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SANCO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 3 V |
| Voltaj Aralığı | 1-20 V |
| Frekans | 4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 75 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 5 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | SPT |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 3 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.