PIN HEADER 12PIN(2x6) 2.54MM SMT V/T - TSM-106-02-S-DV-TR
89,78₺
Vergiler Hariç: 74,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TSM-106-02-S-DV-TR
- SKU: TSM-106-02-S-DV-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TSM |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 8.13 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | 30 U" Gold Post Matte Tin On Tail |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |