FEMALE HEADER 24PIN(2x12) 1.00mm SMT V/T TUBE - CLM-112-02-L-D
164,77₺
Vergiler Hariç: 137,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CLM-112-02-L-D
- SKU: CLM-112-02-L-D
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CLM |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 24 (2x12) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Profil Yüksekliği | 2.26 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |