CONNECTOR SOCKET 050X050 CUTTABLE ST - SFMC-118-T2-L-D-TR
326,58₺
Vergiler Hariç: 272,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SFMC-118-T2-L-D-TR
- SKU: SFMC-118-T2-L-D-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SFMC |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 36 (2x18) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 4.57 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |