CONNECTOR RECTANGULAR 4POS 0.1 TIN PCB - SLW-102-01-T-D
16,73₺
Vergiler Hariç: 13,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SLW-102-01-T-D
- SKU: SLW-102-01-T-D
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SLW |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 4 (2x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Profil Yüksekliği | 4.54 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |