CONNECTOR RCPT 12POS 0.1 GOLD SMD - HLE-106-02-F-DV-BE-K-TR
89,66₺
Vergiler Hariç: 74,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HLE-106-02-F-DV-BE-K-TR
- SKU: HLE-106-02-F-DV-BE-K-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HLE |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | N/A |
| Profil Yüksekliği | 3.51 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |